Firmast | KRK Jõusaalid

Jätkuks aastatepikkusele palgatööle spordiseadmeid valmistavas ettevõttes ja treeneriametis  erinevates spordisaalides sündis otsus luua oma ettevõte.

KRK Jõusaalid on asutatud 2007. aastal ja pakub erinevaid trenazööre ja sporditarbeid  kodu, väikekollektiivi  ja spordiklubi tarbeks.  Valikust leiab kõik spordiseadmed sisustamaks kvaliteetselt nii moodne kui soodne spordisaal.  Asjatundlik ja professionaalne konsultatsioon aitab leida just Teile parimad lahendused. Omame kogemusi jõusaalitreeningutest juba aastast 1987 ning trenazööride valmistamisest ja müügist aastast 1998. Esindame Eestis  maailmas tuntud kaubamärke Spirit Fitness ja Body Craft.

 

Tänaseks on kujunenud pikaajaline ja  usalduslik koostöö paljude spordisaalidega üle Eesti.  Meie klientideks on  Vabariigi Presidendi Kantselei ja Riigikogu spordisaalid, Politsei- ja Piirivalveamet, riigiasutused ning vallad,  pangad ja spordiklubid üle Eesti ning paljud eraisikud kellele müüdud trenazööre ning teostatud hooldus-ja remonttöid.